İlk Adımlarım

Çocuk Yetiştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85.9 MB
  • Sürüm 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş
İlk Adımlarım mobil uygulaması olarak karşımıza çıkan İlk Adımlarım uygulaması anne adaylarına yönelik bir uygulamadır.

Android mobil cihazlarınızı hamile olduğunuz anda oldukça verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk Adımlarım mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek bebeğiniz hakkında bilgi almak adına kullanabilirsiniz. Hamile olduğunu öğrendiğiniz anda bebeğiniz hakkında doğuma kadar özel bir hazırlık yapmak için saatlerce internette araştırma yapmak yerine İlk Adımlarım mobil uygulamasına başvurabilirsiniz.

Anneler için özel olarak geliştirilmiş olan İlk Adımlarım uygulaması içerisinden konu hakkında uzaman kişilere ulaşmak oldukça kolaydır. Uzmana sor seçeneği sayesinde mobil cihazınız ile uzman kişilere ulaşmak tek tık uzağınızda olacak. Bebeğiniz hakkında aklınıza takılan her şeyi anında uygulamanız içerisinden öğrenin ve daha bilgili bir anne olun.

Bebeğinize daha faydalı olabilmek için bilgilerinizin taze olması gerekiyor. Uzman görüşleri, bebeğinizi büyütürken başvuracağınız pratik ipuçları, beslenme önerileri, besleyici tarifler, bebeğinize özel gelişim cetveli, size özel sürpriz ve fırsatlar ile uygulamadan fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Bunların hepsi İlk Adımlarım uygulaması içerisinde sizleri bekliyor. 

İlk Adımlarım indir